***ReBeLdE fOrEvEr***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***ReBeLdE fOrEvEr***

>>>BuNtOwNiCi<<<
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Demantovane glasine o Anahi i Christopheru

Go down 
AuthorMessage
>Admin Pardowa<

>Admin Pardowa<


Posts : 100
Join date : 2008-06-22

Demantovane glasine o Anahi i Christopheru Empty
PostSubject: Demantovane glasine o Anahi i Christopheru   Demantovane glasine o Anahi i Christopheru Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 2:15 pm

Članovi RBD su demantovali glasine o njihovom kolegi Christopher-u Uckermann-u da jedna lepa Čileanka zatrudnela sa njm. Po dolasku na aerodrom Meksiko Sitija iz SAD, Dulce, Anahi, Christian i Poncho su se veoma iznenadili kada su čuli da bi Christoher trebao biti otac. Svi su izjavili da nisu znali tu verziju, kao i da sumnjaju da je to istina. Mada, neki čileanski fanovi i dalje insistiraju da je istina i čak su poslali čuvenoj meksičkoj emisiji "LA OREJA" slike devojke koja je navodno zatrudnela sa Ukermann-om, a za koju kažu da je Maria Jose Lopez, supruga fudbalera Luis Jimenez-a, koji igra u Italiji.

Sa duge strane: Anahi poriče da želi da se uda

Anahi poriče da je na korak od venčanja, iako je viđena veoma srećna i romantična sa svojim dečkom.
"...ali udajes se? -Ne" odbrusila je plavuša iz RBD-a. Ona smatra da žuta štampa želi da je vidi udatu: "Pošto se moja sestra nedavno venčala, sada želite da vidite čitavu porodicu venčanu takodje, pobogu! Ali svejedno, veoma sam srećna, udaću se za nekih 10 godina, nešto tako, mada ne znam... još uvek sam mala, ne želim to"
Njena veza trenutno je u vrhu svih priča, ali njenog partnera glasine ne dotiču.
"Trenutno smo u jednom veoma lepom periodu, punom mira, u dobrim odnosima sa celim svetom" - zaključio je on.
Back to top Go down
 
Demantovane glasine o Anahi i Christopheru
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» anahi na koncertima
» anahi slike
» Anahi WORLD
» AnAhI SlIkE
» Anahi peva salvame...I do I do I do believe in fairies download

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
***ReBeLdE fOrEvEr*** :: >>>...RBD... :: Novosti-
Jump to: