***ReBeLdE fOrEvEr***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***ReBeLdE fOrEvEr***

>>>BuNtOwNiCi<<<
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Maite putuje u L.A.

Go down 
AuthorMessage
>Admin Pardowa<

>Admin Pardowa<


Posts : 100
Join date : 2008-06-22

Maite putuje u L.A. Empty
PostSubject: Maite putuje u L.A.   Maite putuje u L.A. Icon_minitimeTue Jun 24, 2008 2:14 pm

Maite putuje za Los Andeles da bi se sastala sa fanovima i da bi promovisala NYX kozmetiku;mlada pjevacica pocinje da radi na raznim projektima i van grupe....

Jedna od pjevacica RBD-a,Maite Perroni,otisla je u LA da bi se sastala sa svojim fanovima i da bi promovisala liniju ljepote za NYX Kozmetiku.
Na jednoj konferenciji za stampu Maite je izjavila da je srecna jer pocinje da radi na projektima nezavisnim od RBD-a:
"RBD je vazan dio mog zivota koji mi je otvorio mnoga vrata a i zbog koga sam podnijela mnogo zrtvovanja,na jednoj strani;drago mi je jer imam nove prilike,male i velike,u kojima mogu da uzivam!"

Na ovoj konferenciji ljudi su mnogo aplaudirali ne bi li udovoljili svom idolu.Djeca,mladi i odrasli su bili prisutni,a Maite je poklanjala razne proizvode kozmetike NYX.

Maite je takode izjavila i da je mnogo ponosna jer su se njeni fan-clubovi udruzili,i podrzavaju je sa jos vecom snagom:
"To me odusevljava,jer mislim da zajedno mozemo postici mnogo toga!"
Back to top Go down
 
Maite putuje u L.A.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» MaItE SlIke
» Maite i njen decko

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
***ReBeLdE fOrEvEr*** :: >>>...RBD... :: Novosti-
Jump to: