***ReBeLdE fOrEvEr***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
***ReBeLdE fOrEvEr***

>>>BuNtOwNiCi<<<
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Christopherova biografija

Go down 
4 posters
AuthorMessage
>Admin Pardowa<

>Admin Pardowa<


Posts : 100
Join date : 2008-06-22

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 1:46 pm

Christopher Uckermann je rođen u Mexico City. Počeo je svoju karijeru kada je imao samo 2 godina u televizijskim reklamama. 1999 glumio je u seriji El diario de Daniela poznatoj dječjoj telenoveli. Zatim je glumio u Amigos X Siempre 2000. A 2001 godine je glumio i napisao muzičku temu u teleniveli Aventuras en el tiempo (2001).
Njegova najpoznatija uloga bila je 2004 godine u seriji Rebelde, gdje je prestavljao lika Diego Bustamante, studenta u "Elite Way School", sa snovima da postane muzičar. Uspjeh ovog projekta što je član grupe RBD koja je nastal zokom snimanja serije. Snimio je mnogo albuma sa grupom RBD i prodali su na milione albuma i imali puno turneja u okolini Meksica, Južno Američkih zemalja (uključujući i Portugal i Brazil), United States, i Španiji!
Back to top Go down
>Admin Pardowa<

>Admin Pardowa<


Posts : 100
Join date : 2008-06-22

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 2:18 pm

Christopher Uckerman je rodjen 21.10.1986. Smatraju ga "bebom" grupe jer je najmladji od njih. Glumio je sa 2 godine u reklamama. Prijatelji ga zovu Ucer. Mnogo ceni Alfonsa i oni su sjajni prijatelji. Sa cetiri najbolja prijatelja 2005. je osnovao kompaniju "Ferbuss Fashion" koja oblaci clanove grupe RBD. Osim sto je glumac, muzicar i dizajner, Kristofer je poceo da se bavi i komponovanjem
Back to top Go down
~*Miss Annie*~

~*Miss Annie*~


Posts : 50
Join date : 2008-06-23

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:23 pm

Moja mawa beba.... Very Happy
Back to top Go down
>Admin Pardowa<

>Admin Pardowa<


Posts : 100
Join date : 2008-06-22

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 4:50 pm

Sxta tvoja????to je moja beba!!!
Back to top Go down
>Admin Buntownica<
Admin
>Admin Buntownica<


Posts : 137
Join date : 2008-06-22

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeMon Jun 23, 2008 5:09 pm

Wi ste loode
Back to top Go down
http://buntownici.niceboard.net
vondy-4ever

vondy-4ever


Posts : 43
Join date : 2008-06-26
Age : 30
Location : Sa vondy

Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 1:16 pm

Ja obozavam njega
On nekad poseti mamu u Svedskoj
A ja zivim u Svedskoj joj kako bi volela da ga vidim da ide u gradu
Jedino bi ga ja prepoznala jer rbd nije poznat u svedkoj sto je cudno jer nu je mama iz svedske
Ali celi moj razred znam ko su oni koliko pricam o njima Very Happy:D:D
Back to top Go down
Sponsored content





Christopherova biografija Empty
PostSubject: Re: Christopherova biografija   Christopherova biografija Icon_minitime

Back to top Go down
 
Christopherova biografija
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Maitina biografija
» Anahina biografija
» Dulcina Biografija
» Mini biografija
» Alfonsova biografija

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
***ReBeLdE fOrEvEr*** :: >>>...RBD... :: Christopher Uckerman-
Jump to: